Strona główna KRONIKA 2017-2018 Nietypowe szkolenie
Nietypowe szkolenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
sobota, 17 lutego 2018 10:54

„Narkotyki – teraźniejszość bez przyszłości”- szkolenie dla nauczycieli
Nietypowe, policyjne szkolenie zostało przeprowadzone przez dzielnicowego
st. sierż. Grzegorza Gorskiego dla nauczycieli naszej szkoły.  Funkcjonariusz policji  pokazał nauczycielom atrapy narkotyków i dopalaczy. Wszystko po to, żeby - kiedy przyjdzie taka potrzeba - pedagodzy wiedzieli z czym mają do czynienia. Szkolenie przygotowane zostało w oparciu o walizkę narkotykową.

 

W walizce znajdują się atrapy najbardziej popularnych środków odurzających oraz przedmioty służące do ich zażywania.  Dzięki temu edukacja rodziców, pedagogów i opiekunów jest o wiele łatwiejsza. Następne szkolenia są zaplanowane dla rodziców we wszystkich szkołach w naszej gminie.

 

Opracowała: Agnieszka Jagieło – pedagog szkolny


Poprawiony: sobota, 17 lutego 2018 11:00
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.