Strona główna KRONIKA 2017-2018 "Fajny dzień" - Dzień Kobiet - klasa IIIA
"Fajny dzień" - Dzień Kobiet - klasa IIIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
sobota, 17 marca 2018 10:43

„Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz w roku się zdarza,
Gdy 8 Marca z gwarem wiosny,
Wytryśnie z kartek kalendarza”.

Miłym wydarzeniem w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet.

 

 

Aby w szczególny sposób uczcić to święto, w ramach Fajnych Dni, uczniowie klasy IIIA  postarali się , aby dzień ten był wyjątkowy dla płci pięknej naszego gimnazjum.  Dziewczyny zostały poproszone o ubranie spódniczek, a chłopcy o przypięcie kwiatka do koszulki, co zwalniało z pytania w tym dniu.We wszystkich klasach chłopcy wykazali się niezwyłą kreatywnością wręczając dziewczętom rozmaite prezenty. Były przepiękne życzenia, sto lat,  kwiatki, słodkości, kubki, a nawet kamienie z napisem "Love ". To był "fajny" dzień dla wszystkich.

oprac. I. Wojdyło

 

Poprawiony: sobota, 17 marca 2018 10:47
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.