Strona główna KRONIKA 2017-2018 Biblioteka z pomocą zwierzakom
Biblioteka z pomocą zwierzakom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 10 maja 2018 11:35

Dnia 26.04.18 przeprowadzony został konkurs pt. „Biblioteka z pomocą zwierzakom”. Zorganizowany został on we współpracy z Samorządem Uczniowskim, w ramach   Światowego Dnia Książki oraz Międzynarodowego Dnia Ziemi. Celem konkursu było rozbudzenie wyobraźni, dbanie o czystość środowiska i uwrażliwienie młodego czytelnika na problemy zwierząt poprzez promocję książek o tematyce przyjaźni człowieka ze zwierzętami.

 

 

Zasady konkursu opierały się o kilka etapów. Wybrani przedstawiciele klas pomagali w selekcji księgozbioru bibliotecznego, następnie brali udział w plenerowym konkursie plastycznym. Plakaty miały promować literaturę młodzieżową poruszającą problemy zwierząt. Każda klasa miała także za zadanie zebrać makulaturę i przynieść ją do biblioteki. Pieniądze ze sprzedaży surowców wtórnych wesprą schronisko dla zwierząt. Jednocześnie prosimy też młodzież o przynoszenie karmy dla zwierząt, oraz wszystkiego co może umilić czas pobytu zwierząt w schronisku.

Wyniki konkursu:

I miejsce Jagoda Głowacka i Amelia Orlińska z kl. III c

I miejsce Karolina Banera i Paweł Zagaja z kl. III b

II miejsce Dominika Kmiecik i Zuzanna Kwiatkowska z kl. III a

II miejsce Wiktoria Gil i Oliwia Rokosz z kl. II c

III miejsce Klaudia Majchrzak i Patrycja Fornalik z kl. II b

III miejsce Wiktoria Priester i Julia Stasiewicz

oprac. A. Ziółkowska

 

Poprawiony: czwartek, 10 maja 2018 11:42
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.