Strona główna KRONIKA 2017-2018 Sukces naszych uczniów
Sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 maja 2018 18:25

W sobotę 19 maja 2018r. na Kanale Ulgi w Opolu odbyły się XIII Otwarte  Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół  w Wędkarstwie Spławikowym.W trakcie zawodów była prowadzona klasyfikacja indywidualne jak i drużynowa  (open     i wojewódzka) w każdej z trzech kategorii wiekowych. Dodatkowo uhonorowano najlepsze dziewczyny z szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

W zawodach uczestniczyło pięciu uczniów z naszej szkoły. Drużynę z Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach reprezentowali następujący uczniowie:  Maciej Niewiadowski oraz Marek Falkiewicz. Drużyna PG Łambinowice zajęła III miejsce. Po raz trzeci,  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie reprezentowali Zasadniczą Szkołę Zawodową w Łambinowicach. Zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce. Skład drużyny: Jakub Ligas,  Krzysztof Zalewski oraz Marcin Gąsiorek. W klasyfikacji indywidualnej uczeń Jakub Ligas zajął I miejsce.

Gratulujemy chłopakom kolejnego sukcesu!

W zawodach startowały również drużyny szkół z terenu  Polski. Organizatorem oraz sponsorem imprezy był: Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu oraz Szkolny Związek Sportowy „Opolskie”.

oprac. A Gandziała

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2018 18:31
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.