Strona główna KRONIKA 2017-2018 Mamy laureatów!!!
Mamy laureatów!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 czerwca 2018 18:29

Ogłoszenie wyników X edycji Ogólnopolskiego konkursu na projekt historyczny Póki nie jest za późno – mamy laureatów !!!

8 czerwca w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu zostały ogłoszone wyniki X edycji Ogólnopolskiego konkursu na projekt historyczny Póki nie jest za późno, którego organizatorem było Centralne Muzeum Jeńców Wojennych. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawowało Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński, Wojewoda Opolski Adrian Czubak, Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Starosta Opolski Henryk Lakwa, i Opolski Kurator Oświaty Michał Siek. Patronat medialny: Telewizja Polska w Opolu, Radio Opole, Radio Doxa i „Nowa Trybuna Opolska”.

 

 

Do udziału w X edycji konkursu zgłoszono 43 prace. Jury w składzie: dr Iwona Konopnicka – przewodnicząca (Uniwersytet Opolski), dr Renata Kobylarz-Buła (CMJW), Ewelina Klimczak (CMJW), Dorota Musiał (CMJW), Sebastian Mikulec (CMJW), wytypowało trzy nagrody oraz jedno wyróżnienie.

Uczniowie naszej szkoły Konrad Jagieło oraz Wiktor Latta zdobyli trzecią nagrodę za projekt pt. ,,Opowiem Wam niezwykłą historię…” przygotowany pod opieką pań: Agnieszki Synowiec i Małgorzaty Mazurskiej,

Ponadto przewodnicząca Jury – dr Iwona Konopnicka, postanowiła uhonorować  naszych uczniów dodatkową nagrodą. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu i życzymy kolejnych wspaniałych projektów i wysokich wyników.

Poprawiony: niedziela, 17 czerwca 2018 18:32
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.