Strona główna KRONIKA 2017-2018 Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 lipca 2018 14:29

W dniu 22 czerwca 2018 roku odbyło sie w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego, w sposób szczególny żegnaliśmy absolwentów klas trzecich gimnazjum i szkoły zawodowej. Pani wicedyrektor Bożena Wojciechowska podsumowała osiągnięcia i sukcesy szkoły, przedstawiła  uczniów, którzy najlepiej napisali egzamin gimnazjalny. Głos zabrał również wójt gminy Łambinowice pan Tomasz Karpiński, który pogratulował uczniom i nauczycielom wyników i życzył  wszystkim udanych wakacji.

 

 

Po uroczystym ślubowaniu nastąpiło rozdanie nagród i  świadectw, listów  gratulacyjnych, nagród dyrektora, pucharu dla najlepszej klasy, stypendiów naukowych i sportowych, a także podziękowań  dla rodziców. Radna powiatowa pani Bożena Lewińska ufundowała nagrody dla najlepszego ucznia w  gimnazjum i szkole zawodowej. Przewodniczący Rady Rodziców podziękował pani wicedyrektor, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi, uczniowie wręczali kwiaty, a w imieniu uczniów podziękowania wygłosił Jakub Ligas. Następnie były wiersze pełne zadumy, wzruszające piosenki i przepiękny walc w wykonaniu naszych absolwentów. Niech motto tego dnia słowa piosenki "Idź swoją drogą" zespołu Raz Dwa Trzy  będą dla  nich drogowskazem w dalszym życiu:

"Co dzień, gdy przejdziesz próg, jest tyle dróg co w świat prowadzą
I znasz sto mądrych rad co drogę w świat wybierać radzą
I wciąż ktoś mówi ci, że właśnie w tym tkwi sprawy sedno
Byś mógł z tysiąca dróg wybrać tę jedną..."

Opr. I.Wojdyło


Poprawiony: poniedziałek, 16 lipca 2018 14:37
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.