Strona główna KRONIKA 2017-2018 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 września 2018 08:57

3 września rozpoczął się kolejny rok szkolny dla uczniów Zespołu Szkół w Łambinowicach.                                   Uczniów Publicznego Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej przywitała  pani Dyrektor ZS, która życzyła wychowankom samych sukcesów szkolnych i wytrwałości w osiągnięcia swoich celów i marzeń . Również Wójt Gminy Łambinowice życzył wszystkiego dobrego całej społeczności szkolnej,  życzliwej atmosfery w szkole i dobrych wyników z egzaminu gimnazjalnego.

 

 

Z okazji przypadających we wrześniu ważnych wydarzeń dla naszego kraju, uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny przypominający o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na zakończenie uroczystości wszyscy mieli okazję wysłuchać  prelekcji pracownika CMJW w Opolu-Łambinowice – dra Piotra Stanka, który w ciekawy sposób przybliżył nam historię obozu jenieckiego w Łambinowicach, gdzie pierwsze transporty jeńców,  dotarły do Łambinowic już w pierwszych dniach września. Następnie uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się po wakacyjnej przerwie ze swymi wychowawcami.

 

Opr. M. Madej

Poprawiony: niedziela, 09 września 2018 09:02
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.