Strona główna KRONIKA 2017-2018 Warsztaty profilaktyczne
Warsztaty profilaktyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 października 2018 18:04

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE - UŻYWKI – NIE DZIĘKUJĘ

17 października po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w dwugodzinnych warsztatach profilaktycznych  promujących zdrowy styl życia, życia wolnego od używek. Celem głównym warsztatów było wypracowanie pożądanych postaw w stosunku do używek wśród uczniów, zapobieganie przedwczesnej inicjacji alkoholowej wśród młodzieży, promocja postaw trzeźwości oraz uświadomienie konsekwencji stosowania energetyków.

 

 

Sposób i dynamika prowadzenia  warsztatów polegała na samodzielnej pracy uczniów, naukę poprzez doświadczenia, dobrej atmosfery, wzajemnym szacunku oraz maksymalnym angażowaniu młodzieży,  dlatego takie zajęcia na długo zostaną w pamięci uczniów. Realizatorem  warsztatów był psycholog Maciej Janek z  Centrum Edukacyjno – Szkoleniowego Genesis z Krakowa.

Opracowała: Agnieszka Jagieło- pedagog szkolny


Poprawiony: niedziela, 21 października 2018 18:16
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.