Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia CYFROWOBEZPIECZNI RODZICE
CYFROWOBEZPIECZNI RODZICE PDF Drukuj Email

W ramach realizacji Projektu „Cyfrowobezpieczni.plBezpieczna Szkoła Cyfrowa”  
21 listopada w naszej szkole na spotkaniu z rodzicami został zaprezentowany  film pt.
„Jak unikać zagrożeń cyfrowego świata?". Po materiale filmowym pedagog Agnieszka Jagieło przedstawiła rodzicom założenia projektu " oraz zapoznała  rodziców z głównymi zagrożeniami cyberprzestrzeni i sposobami zabezpieczenia się przed nimi.

 

Rodzicom zostały również rozdane poradniki pt. "Jak zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie?". Spotkanie w tym temacie  było  bardzo ważne z punktu widzenia nasilających się problemów związanych z właściwym wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

 

Opracowała: Agnieszka Jagieło – pedagog szkolny


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.