Uwaga Uczniowie! PDF Drukuj Email

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2019/2020

W związku z rekrutacją uczniów klas trzecich do szkół ponadgimnazjalnych prezentujemy terminarz postępowania rekrutacyjnego,  „Poradnik kandydata”, czyli skrócony przewodnik dotyczący procedury rekrutacyjnej przy pomocy systemu elektronicznego w powiecie nyskim oraz  podręcznik dla kandydatów logujących się do szkół opolskich.  Informacje te znajdują się w załączonych poniżej plikach do pobrania

 
1. Nabór

2. Podręcznik dla absolwenta

3. Terminy

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.