Strona główna KRONIKA 2017-2018 Mistrzostwa w wędkarstwie spławikowym
Mistrzostwa w wędkarstwie spławikowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 maja 2019 06:03

XIV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym.

W sobotę 18 maja 2019r. na Kanale Ulgi w Opolu odbyły się XIV Otwarte  Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół  w Wędkarstwie Spławikowym.
W trakcie zawodów była prowadzona klasyfikacja indywidualne jak i drużynowa (open i wojewódzka), w każdej z trzech kategorii wiekowych. Dodatkowo uhonorowano najlepsze dziewczyny z szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

W zawodach uczestniczyło pięciu uczniów z naszej szkoły. Drużynę z Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach reprezentowali następujący uczniowie:  Maciej Niewiadowski, Blażej Guzikowski oraz Marek Falkiewicz. Drużyna PG Łambinowice zajęła III miejsce.

Po raz czwarty,  w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie reprezentowani Zasadniczą Szkołę Zawodową w Łambinowicach. Zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce. Skład drużyny: Sebastian Bugno,  Patryk Ziemnik oraz Jarosław Panek. W klasyfikacji indywidualnej uczeń Sebastian Bugno zajął I miejsce. W zawodach startowały również drużyny szkół z terenu  Polski.
Organizatorem oraz sponsorem imprezy był: Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu oraz Szkolny Związek Sportowy „Opolskie”.

Poprawiony: wtorek, 28 maja 2019 06:10
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.