Strona główna KRONIKA 2017-2018 Wycieczka uczniów szkoły zawodowej
Wycieczka uczniów szkoły zawodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 czerwca 2019 16:16

20-22 maja klasy druga i trzecia zasadniczej szkoły zawodowej, przebywały na wycieczce w Wadowicach oraz w Zakopanem.  Wycieczka była bardzo udana. Pierwszego dnia na krótko odwiedziliśmy Wadowice, gdzie spacerowaliśmy urokliwymi uliczkami rodzinnego miasta naszego Papieża Jana Pawła II. Młodzież zwiedziła bazylikę, a następnie w kawiarenkach zjedliśmy pyszne słynne kremówki.  Do Zakopanego przyjechaliśmy późnym  popołudniem. Po obiadokolacji wyruszyliśmy na pierwszy szlak zdobywając Rusinową Polanę. Ci, którzy dotarli na szczyt mogli podziwiać panoramę Tatr.

 

 

Następnego dnia po pysznym śniadaniu ruszyliśmy zdobywać Kasprowy Wierch, kolejką linową. Na szczycie przywitały nas duże pokłady śniegu, ale za to widoki były prześliczne            i pewnie długo niezapomniane. Około południa wyruszyliśmy w pieszą wycieczką z dolnej stacji Kuźnice, na najsłynniejszą ulicę Zakopanego Krupówki. Tam mieliśmy godzinną przerwę na doładowanie akumulatorów przed pieszą wędrówką na Gubałówkę. Niektórzy tylko dotarli na szczyt. Pogoda nam dopisała. Wieczór spędziliśmy w saunie, jacuzzi, grając           w bilard lub w tenisa stołowego. Ostatniego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do malej bacówki  i po zakupieniu ostatnich oscypków wyruszyliśmy w drogę powrotną.  Do Łambinowic przyjechaliśmy po godzinie osiemnastej.

Dla klasy trzeciej była to ostatnia wycieczka. Za cztery tygodni kończą szkołę i zaczną nowy, dorosły etap życia. Dlatego już teraz dziękuję im za trzy lata wspólnej pracy i życzę wszystkiego dobrego.

Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2019 16:20
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.