Strona główna KRONIKA 2017-2018 Wystawa makiet z zajęć technicznych
Wystawa makiet z zajęć technicznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 15 czerwca 2019 08:17

W ostatnim roku na zajęciach techniki w gimnazjum realizowana była tematyka z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczniowie nabywali wiedzę na temat niebezpieczeństw na drodze, podejmowania środków ostrożności przez kierujących, oraz zapobiegania wypadkom drogowym. Zwieńczeniem zdobytej wiedzy było wykonanie przez gimnazjalistów makiet poglądowych pokazujących niebezpieczne sytuacje na drodze. Do ich wykonania wykorzystane były: styropian, kolorowy papier, bibuła, i inne dodatki. Poprzez ich wykonanie uczniowie mogli utrwalić sobie omawiane na lekcji manewry, znaki drogowe, oraz niebezpieczeństwa związane z różnymi sytuacjami na drodze. Dzięki wystawie makiet inni uczniowie szkoły zapoznali się z prezentowaną tematyką.

 

 

 

Poprawiony: sobota, 15 czerwca 2019 08:23
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.