Strona główna Osiągnięcia Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

I. Osiągnięcia w dziedzinie nauki organizowane przez Kuratorium Oświaty w Opolu 

 Barbara Browarska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Biologii – opiekun mgr inż. Marzena Skut     

  

(Wręczenie tytułu laureata Barbarze Browarskiej na uroczystym podsumowaniu wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa opolskiego w Opolu - 14 maja 2010 ).

 

Piotr Hadzicki - finalista Wojewódzkiego Konkursu  Geografii – opiekun mgr Alicja  Rosińska

Piotr Hadzicki -  finalista Wojewódzkiego Konkursu  Techniki - opiekun inż. Franciszek Kudryński

Dagmara Kłębek -  finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Języka Polskiego – opiekun  mgr Bogumiła Skałecka

Dagmara Kłębek  - finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Języka Angielskiego –  opiekun mgr Jolanta Szczepańska

 

 

II. Osiągnięcia w dziedzinie nauki organizowane przez Urząd Marszałkowski w Opolu

  Dagmara Kłębek - finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Wiedzy o Społeczeństwie – opiekun mgr Teresa Stefan

III. Osiągnięcia w dziedzinie Sport

Drużyna unihokeja chłopców zdobyła tytuł mistrzów  województwa 

  1. Maduzia Maciej
  2. Partyka Patryk
  3. Kmiecik Kamil
  4. Żarnowski Kamil
  5. Pyskaty Mateusz
  6. Krasoń Damian
  7. Czarnota Krzysztof
  8. Polak Bartłomiej
  9. Werner Krzysztof
  10. Tomaszewski Wojciech           -  opiekun drużyny mgr Zofia Bomba,

 Drużyna piłki nożnej chłopców zajeła III miejsce w mistrzostwach  województwa

  1. Werner Krzysztof
  2. Żarnowski Kamil
  3. Pyskaty Mateusz
  4. Maduzia Maciej
  5. Drozd Sebastian
  6. Krasoń Damian
  7. Lipka Łukasz
  8. Sawicki Dariusz
  9. Skut Marek
  10. Walkowicz Dominik
  11. Lewandowski Dawid
  12. Maciuszek Paweł
  13. Kmiecik Robert
  14. Bosak Łukasz
  15. Mielnik Patryk
  16. Sosulski Patryk
  17. Brzezina Maciej   - opiekun mgr Mariusz Listowski

 Lekkoatletyka:    

Robert Kmiecik – Bieg na 100 m  III woj.  - opiekun mgr Mariusz Listowski

Sebastian Drozd – Bieg na 300 m, III woj

Milena Trzaskowska – Bieg na 300 m I woj.

Jessica Ziółkowska  1000 m II woj.   - opiekun mgr Andrzej Gandziała

Mazurkiewicz Joanna 600 m III woj.

Janecka Paulina rzut oszczepem II woj.   -opiekun drużyny mgr Zofia Bomba,

 

Sztafeta chłopców 4x100 m III woj

  1. Sawicki Dariusz
  2. Sebastian Drozd
  3. Patryk Sosulski
  4. Robert Kmiecik    - opiekunowie: mgr Andrzej Gandziała, mgr Mariusz Listowski

 Liga Strzelecka Szkół Ponadpodstawowych:

  1. Marek Skut – II miejsce kat. chłopców
  2. Drużyna Zespołu Szkół w Łambinowicach – III miejsce  -  opiekun mgr Mariusz Listowski

III miejsce w województwie w wędkarstwie spławikowym Michał Jastal   -  opiekun mgr Andrzej Gandziała

 

   Poniżej zdjęcia z uroczystości podsumowania osiągnięć, wręczenia nagród i podziękowań dla uczniów i nauczycieli w Urzędzie Gminy w Łambinowicach w dniu 22.06.2010 roku.

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.