Strona główna Osiągnięcia Nasza stypendystka
Nasza stypendystka PDF Drukuj Email

 

 

  Dnia 12.12.2011r. w  Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendialnych w ramach "Programu Pomocy Stypendialnej Województwa Opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych".  Uczestniczyła w nim również nasza uczennica, Aleksandra Gabryel.  Impreza miała uroczysty charakter. Wręczenie dyplomów dla uczniów poprzedziły występy

uczniów Szkoły Muzycznej oraz ciepłe i serdeczne słowa Dyrektora Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Waldemara Zadka i Opolskiej Kurator Oświaty Haliny Bilik. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zostali w ten sposób wyróżnieni przez Urząd Marszałkowski.  Uroczystość miała miała ciepły a zarazem podniosły przebieg.

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.