Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia VII Akcja Świątecznej Pomocy dla Polaków na Wschodzie
VII Akcja Świątecznej Pomocy dla Polaków na Wschodzie PDF Drukuj Email

Tradycyjnie już od kilku lat Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Oddział w Opolu  zorganizował zbiórkę darów w ramach pomocy Polakom mieszkającym na Wschodzie. Bardzo aktywnie włączyli się w tę akcję również nasi uczniowie. Każda klasa zebrała środki finansowe na przygotowanie dwóch paczek dla swoich rówieśników z Białorusi, Litwy i Ukrainy. Ogółem zebrano kwotę 510 zł, co pozwoliło na przygotowanie 20 paczek świątecznych. Z zebranych pieniędzy kupiono przybory szkolne (kredki, pisaki, plastelinę, notatniki) oraz oczywiście słodycze, które dzieci lubią najbardziej. Całością akcji zajmował się koordynator z ramienia „Wspólnoty Polskiej”  p. Mariusz Madej, a w reklamowaniu tej szlachetnej akcji, przygotowaniu i pakowaniu prezentów zaangażowała się klasa II b.

Wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania  za wsparcie akcji  i  okazanie dobrego serca.

 Koordynator akcji Mariusz Madej

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.