Strona główna Osiągnięcia Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 PDF Drukuj Email

 

 W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie naszego gimnazjum odnieśli wiele sukcesów w nauce i sporcie szkolnym.  Podsumowanie osiągnięć nastąpiło  w dniu 28 czerwca 2013r. w Urzędzie Gminy w Łambinowicach gdzie odbyła się sesja Rady Gminy, podczas której m.in. Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy uhonorowali uczniów wyróżniających się na szczeblu wojewódzkim i krajowym w dziedzinach:

- nauki.

-  osiągnięć artystycznych.

-  sportu.


 Nauka

Wyróżnieni uczniowie - finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
 Weronika Cieślak - uczennica Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego –opiekun mgr Jolanta Szczepańska.  Patryk Roszkowski - uczeń Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – opiekun mgr Krystyna Sieradzka. Michał Kuta uczeń Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach – finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego – opiekun inż. Franciszek Kudryński.

Sport

Drużynowe –  piłka siatkowa chłopców

Drużyna Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach zajęła I miejsce w wojewódzkich igrzyskach szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Skład zespołu: Justin Ziółkowski, Maciej Hemon, Błażej Środa, Patryk Szkwarkowski, Michał Kowal, Patryk Lipka, Sebastian Kasprzycki, Kamil Karpiński, Kamil Jędryka, Łukasz Łacny, Denis Fogel. Opiekun: mgr Andrzej Gandziała

 Drużynowe –  piłka nożna chłopców

 Drużyna Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach zajęła II miejsce w wojewódzkim finale Piłkarska Kadra Czeka szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców. Skład zespołu: Gracjan Walkowicz, Patryk Misiuda, Bartłomiej Skorupa, Brajan Leśniak, Marcel Mondzelewski, Dawid Kownacki, Sebastian Kasprzycki, Łukasz Włodyka, Arkadiusz Radziszewski, Dominik Markiewicz, Emil Radziszewski, Bartosz Pficner, Kamil Włodarczyk, Krystian Pierzga, Zalewski Krzysztof, Hołodniak Dominik. Opiekun: mgr Tadeusz Walczuk

 Drużynowe –  unihokej chłopców

Drużyna Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach zajęła II miejsce w wojewódzkim finale szkolnego związku sportowego w unihokeju chłopców. Skład zespołu: Bartłomiej Skorupa, Dawid Kownacki, Bartosz Pficner, Kamil Włodarczyk,  Rafał Żurański, Paweł Biernacki, Maciek Hemon,  Dawid Szymański, Krzysztof Śmiały, Denis Fogel oraz Rafał Buszyński. Opiekun: mgr Zofia Bomba.

Zespołowo – lekkoatletyka

Sztafeta olimpijska chłopców – drużyna biegaczy w składzie: Klaudiusz Wożniak, Justin Ziółkowski, Dawid Kumorek, Michał Kowal –   I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk LZS.

 Indywidualne – lekkoatletyka

MICHAŁ KOWAL –  I miejsce w skoku w dal w wojewódzkim finale wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej. Opiekunowie: mgr Andrzej Gandziała, mgr Tadeusz Walczuk

Osiągnięcia artystyczne

 Za działalność artystyczną i sukcesy na festiwalach piosenki na szczeblu wojewódzkim i krajowym oraz promocję szkoły i gminy  Natalia Kutyła – opiekun mgr Waldemar Kołaczyk

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.