Uwaga Uczniowie! PDF Drukuj Email

„Choinki Jedynki 2013”

Rozpoczynamy XII akcję i aukcję charytatywną Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki 2013" która prowadzona będzie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk". Tegoroczną aukcję na antenie Jedynki (12 grudnia) poprowadzi Agnieszka Kunikowska , która pełnić będzie również zaszczytną rolę głosu całej akcji "Choinki Jedynki 2013". - Między 22 listopada  a 5 grudnia będę pojawiać się  w „Czterech porach roku” i „Popołudniu z Jedynką” .

W naszej szkole akcja będzie trwała do 15 listopada,  własnoręcznie wykonane prace plastyczne w dowolnej technice, formacie A4-A0, przedstawiające „Magię świąt” czyli swoje wyobrażenie Świąt Bożego Narodzenia. przynosimy do pedagoga szkolnego Agnieszki Jagieło. Wszystkie prace powinny być oznaczone imieniem i nazwiskiem autora. W tym roku do akcji "Choinki Jedynki" przyłączą się również znane osobistości świata kultury, sportu i życia publicznego.   Po raz pierwszy obrazki pod hasłem "Magia świąt" będą pracowicie wykonywać osoby publiczne. Swój udział potwierdzili już m.in. małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska, Irena Szewińska, Beata Tyszkiewicz, Joanna Szczepkowska, Przemysław Saleta, Jacek Wszoła, Maria Czubaszek, Jerzy Owsiak, Maryla Rodowicz, Stan Borys, Ewa Konstancja Bułhak, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Szczepan Twardoch, Krzysztof Materna i Czesław Mozil.. Na początku grudnia obrazki te będą zlicytowane na aukcjach w wyznaczonych miastach Polski.

Wszystkie informacje na temat akcji udziela pedagog szkolny Agnieszka Jagieło

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.