Strona główna Osiągnięcia „ZACZAROWANY ŚWIAT Z BIBUŁY”
„ZACZAROWANY ŚWIAT Z BIBUŁY” PDF Drukuj Email

        Dnia 19 listopada rozstrzygnięty został wojewódzki konkurs plastyczny pt: „Zaczarowany świat z bibuły”  Uczennica naszej szkoły Katarzyna Kuta z kl.II b zajęła w nim I miejsce w kategorii gimnazjów z województwa opolskiego.  Praca wykonana była pod kierunkiem p. Edyty Golec.  Katarzyna przez miesiąc regularnie pracowała nad wykonaniem zaczarowanego słonia z bibuły. Jej zaangażowanie i cierpliwość zostały wynagrodzone. Gratulujemy.

Podsumowanie  konkursu i rozdanie nagród odbędzie się dnia  17 grudnia 2013r. o godz. 12.00 r. w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu ul. Głogowska 27.

 W konkursie wzięło udział 400 nadesłanych prac. Fundatorzy nagród, będąc pod wrażeniem pomysłowości i kreatywności uczniów, ogromu czasu poświęconego na przygotowanie dzieci, wielkiego zaangażowania opiekunów przyznali 100 wyróżnień.

Dyrektor RCRE organizator konkursu, pan Lesław Tomczak przyznał  5 nagród specjalnych, a 15 nauczycieli najbardziej zaangażowanych w przygotowanie dzieci do konkursu zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne, które poprowadzi p. Alicja Ościłowska.

W dniach 18-20 grudnia 2013r. nagrodzone i wyróżnione prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Urzędzie Marszałkowskim na Ostrówku w Opolu.

Opracowała: E. Golec

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.