Strona główna Osiągnięcia MAMY LAUREATA !
MAMY LAUREATA ! PDF Drukuj Email

Szymon  Nanowski został laureatem XIX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy  o BHP w  Rolnictwie.

Finał konkursu w bogatej oprawie odbył się w piątek  29.11.2013 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu, w którym brali udział uczniowie wyłonieni w etapach powiatowych (po 2 z każdego powiatu).

 

 

 

 

 

I etap finału :

- pisemny  (test  - 30 pytań szczegółowych)

Pisany w 2 oddzielnych grupach:

  • pion szkół  gimnazjalnych
  • pion szkół  ponadgimnazjalnych

II etap finału :

- ustny  (najlepsze  5- ki  z obu pionów)

Ten etap przebiegał w nowej formule – dokładnie według regulaminu teleturnieju „Jeden z dziesięciu „Cała 10 -tka laureatów walczyła między sobą  o  pierwsze 3 miejsca . Najlepsza  3-ka  rozegrała bój o zwycięstwo . Wszyscy laureaci otrzymali cenne nagrody rzeczowe. W takiej formule oprócz głębokiej wiedzy  trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia , którego tym razem zabrakło Szymonowi . Gratulujemy tytułu Laureata !  i  życzymy  sukcesu w następnej, XX edycji tego konkursu - już jako naszemu absolwentowi.

Ps.    Wśród  10 -ki  laureatów znalazł się również  nasz niedawny absolwent Adrian Grzebiela  reprezentujący  w konkursie Zespół Szkół Zawodowych  im.    Stanisława Staszica w Opolu .

 

Opr. opiekun -inż. Franciszek Kudryński

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.