Strona główna Osiągnięcia Stypendium dla najzdolniejszych
Stypendium dla najzdolniejszych PDF Drukuj Email

W dniu 20 stycznia 2014 w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów. To VI edycja programu pomocy stypendialnej dla naszej młodzieży ze środków unijnych. W tym roku do Urzędu Marszałkowskiego w Opolu wpłynęło 780 wniosków o stypendium. Otrzymało je 209 uczniów - najzdolniejszych i najbardziej potrzebujących wsparcia.

Stypendium wynosi 250 zł miesięcznie a  warunkiem jego otrzymania jest średnia ocen co najmniej 4,8. Średnia ocen wszystkich laureatów wyniosła 5,31. Stypendia finansowanego są głównie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego. Część pieniędzy dokłada budżet państwa oraz samorząd województwa opolskiego. Wśród wyróżnionych stypendystów jest  nasz uczennica naszego gimnazjum z klasy Ia - Sara Matuszewska, gratulujemy.

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.