Strona główna Ciekawe Lekcje Szkolne kółko fotograficzne
Szkolne kółko fotograficzne PDF Drukuj Email

Fotografia jest dziedziną, która wymaga umiejętności dostrzegania rzeczy ciekawych i pięknych. Trzeba na chwile przystanąć i obejrzeć się wokół siebie. Uczeń Marcin Czerkawski- uczestnik szkolnego kółka fotograficznego jest szczególnym obserwatorem. Jego pasją jest pokazywanie otaczającej nas przyrody. W celu wykonania oryginalnego ujęcia, niejednokrotnie musiał on wchodzić na drzewo lub kłaść się na trawie.

Sztuka wymaga poświęceń.Subtelność jego fotografii możemy sami ocenić, a pory roku ukazane przez naszego kolegę uświadamiają nam ile barw jest w otaczającej nas rzeczywistości. Jest ona bogata i ciekawa. Warto więc czasem oderwać się od komputera i pójść do lasu, na łąkę i z bliska przyjrzeć się motylom…

 

Opracowała: Edyta Golec

 

 

 


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.