Strona główna Osiągnięcia Tytuł Laureata Diecezjalnego Konkursu Artystycznego
Tytuł Laureata Diecezjalnego Konkursu Artystycznego PDF Drukuj Email

Dnia 10.04.2014r. w auli seminaryjnej przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród dla Laureatów wszystkich Konkursów Diecezjalnych. Wśród nich był uczeń naszej szkoły Jakub Wołczko z klasy I b. Jakub zdobył tytuł Laureata Diecezjalnego Konkursu Artystycznego- Opole 2014r. Jakub wykonał prezentację multimedialną do tematu „Bł. Karolina- wzorem do naśladowania”. Prezentacja Jakuba zajęła I miejsce wśród 16 innych prezentacji z całej diecezji, w kategorii gimnazjów.

 

Serdecznie gratulujemy Jakubowi sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.

 

 

opr. Joanna Jarzynka

 

 

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.