Strona główna Ciekawe Lekcje Biedronki w grudniu? A dlaczego nie!
Biedronki w grudniu? A dlaczego nie! PDF Drukuj Email

Zbliżają się Mikołajki, a pomysłów na prezenty (zwykle) brak – ale nie tym razem.

TYM RAZEM w ramach zajęć artystycznych młodzież szyła biedronki-poduszki, które mogą być doskonałym prezentem dla kochanej mamy, babci lub … przyjaciółki. Ponadto, w ten niecodzienny sposób, uczniowie mogli zapoznać się z obsługą maszyny do szycia oraz przekonać się, że te nieskomplikowane umiejętności mogą przydać się w życiu codziennym. Mogą nawet stać się receptą na przyszłość, gdyż taki zawód jak krawiec zawsze będzie potrzebny.

opr. A. Ziółkowska

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.