Strona główna Osiągnięcia Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej
Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej PDF Drukuj Email
piątek, 27 marca 2015 18:35

Dnia 20.03.2015r.  o godzinie 11.00 w Wydziale Teologicznym odbył się  Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista”. Naszą szkołę i parafię reprezentowała Kamila Piwowarczyk uczennica klasy II c, która już posiadała tytuł Finalistki Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej i walczyła z 54 osobami z całej naszej opolskiej diecezji o tytuł Laureata. Tegoroczny Konkurs odbywał się pod hasłem: „Obraz rodziny na kartach Pisma Świętego”. Kamila uzyskała 57 punktów na konkursie, a tym samym zdobyła tytuł Laureata Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Gimnazjalista”. Kamili serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 27 marca 2015 18:49
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.