Strona główna Osiągnięcia KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JENIECKIEJ W ŁAMBINOWICACH
KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JENIECKIEJ W ŁAMBINOWICACH PDF Drukuj Email

17.04.2015 odbyła się XXIII edycja Konkursu Recytatorskiego- „ Nie traćmy Pamięci” organizowanego przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach. Konkurs odbywa się corocznie, na szczeblu województwa i uczniowie naszej szkoły są co roku na nim obecni. Poziom recytatorski prezentowany przez młodzież Opolszczyzny jest bardzo wysoki. Wśród naszych uczniów jest wielu laureatów tego konkursu. W tej edycji I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły- Julia Adamowicz   z kl. II a (opiekun Pani B. Skałecka) za wspaniałą interpretację wiersza „Dostałam list z rosyjskim znaczkiem” oraz wiersza „Fruma”. Nasza recytatorka pokazała swój wielki talent i przysporzyła sobie i  szkole wiele satysfakcji.

opr. B. Skałecka

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.