Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia Wybory w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Łambinowicach
Wybory w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Łambinowicach PDF Drukuj Email

W dniu 07.09.2015 w Zespole Szkół w Łambinowicach odbyły się wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum. W wyborach bezpośrednich wzięło udział 39 uczniów szkoły zawodowej na 45 uprawnionych do głosowania. Głosowanie przebiegło bez zakłóceń. Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza w składzie: Izabela Kraska, Paulina Kobus, Klaudia Lisowska ogłosiła wyniki - opiekunem Samorządu Uczniowskiego Zasadniczej Szkoły Zawodowej na rok szkolny 2015/2016 został

pan Tadeusz Walczuk. Uprawnionych do głosowania: 45 osób. Liczba oddanych głosów: 39 Głosy ważne: 39 Głosy nieważne: - Komisja w składzie: Przewodnicząca - Izabela Kraska Członkowie: Paulina Kobus, Klaudia Lisowska

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.