Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia Wybory do samorządu
Wybory do samorządu PDF Drukuj Email

18 wrześnie 2015 rok był ważnym dniem dla całej szkoły. Tego dnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory odbyły się w miłej przyjemnej atmosferze. Komisja Wyborcza  solidnie wykonywała swoje zadania i czuwała nad przebiegiem głosowania.   Na koniec przeliczyła wszystkie głosy.  Skład Komisji Wyborczej:

Natalia Radlak

Wanda Szulc
Aleksandra Psarska

 

W wyborach startowało troje kandydatów, którzy wcześniej prowadzili kampanię wyborczą na terenie szkoły: Julia Adamowicz, Julia Mazurek oraz Andrzej Bagiński. Głosowanie trwało od godziny 8.15 do 1200. Po zakończeniu głosowania i przeliczeniu głosów ogłoszono wyniki:

Julia Adamowicz  – Przewodnicząca SU
Andrzej Bagiński    – Zastępca Przewodniczącej
Julia Mazurek        – Sekretarz

Serdecznie gratulujemy wyboru i z niecierpliwością czekamy na inicjatywy samorządu   w bieżącym roku szkolnym. 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.