Strona główna
Kiermasz podręczników PDF Drukuj Email

W dniu 21.09.15, tradycyjnie już w odbył się kiermasz podręczników. W naszej szkole kiermasze organizuje się dwa razy do roku – raz na koniec czerwca, a drugi dla spóźnialskich, na początku września. Tylko tegoroczni pierwszoklasiści gimnazjum są na pozycji uprzywilejowanej, gdyż wedle rozporządzenia MEN całe komplety podręczników zostały wypożyczone im z biblioteki szkolnej. Na koniec czerwca uczniowie ci będą musieli zwrócić podręczniki do biblioteki, gdyż są one własnością szkoły i będą udostępniane kolejnym rocznikom, które trafią do naszej placówki.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 28 września 2015 19:14
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.