Strona główna
Odwiedził nas kolejny absolwent naszej szkoły! PDF Drukuj Email

Tradycją stały się już spotkania z absolwentami naszej szkoły. Często przychodzą oni, aby porozmawiać, podzielić się swoimi przeżyciami w nowym środowisku szkolnym lub też zawodowym. Od pewnego czasu goszczą także na lekcjach wychowawczych, dzieląc się swoimi doświadczeniami

z młodszymi kolegami. Tym razem zaprosiliśmy  do nas Pawła Wdowika, który jest obecnie studentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jako uczeń naszej szkoły Paweł zawsze wykazywał się dużą aktywnością i zaangażowaniem w życie szkoły i taki pozostał do dziś.Smile Na spotkaniu z uczniami klas drugich i trzecich opowiedział o swoich dalszych losach, nauce i życiu studenckim.

Spotkanie uatrakcyjnił przygotowaną przez siebie prezentacją multimedialną. Zachęcał do rozwijania swoich zainteresowań i podkreślał jak ważna jest wytrwałość i konsekwencja, aby osiągnąć zamierzone cele.

 

Paweł dziękujemy, że przyjąłeś zaproszenie. Było nam miło ponownie gościć Cię w murach naszej szkoły.Smile

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.