Strona główna
Wyprawa - Poprawa! PDF Drukuj Email

Wyprawa - Poprawa! Jesteśmy współodpowiedzialni za miejsce, w którym żyjemy! - Sprzątanie świata 2015. Finał tegorocznego Sprzątania Świata przypadał na niedzielę 20 września, ale uczniowie naszej szkoły akcentowali go 16 września na godzinach wychowawczych. Wcześniej przygotowaliśmy plakaty informacyjne akcji, która w tym roku polegała na odkrywaniu i dzikich wysypisk śmieci. Chętni uczniowie przewędrowali ścieżki wokół swoich miejscowości w poszukiwaniu wysypisk. Niestety udało im się je znaleźć. Przygotowali dokumentację fotograficzną tych miejsc i ustalili ich dokładną lokalizację. Zebrane materiały oraz deklarację pomocy przy sprzątaniu tych miejsc, przekażemy do Urzędu Gminy w Łambinowicach. Najmłodsi gimnazjaliści zbierali śmieci wokół Pandory i na osiedlu w okolicach przedszkola. Na pewno zebrali ich mniej niż w latach ubiegłych!

opr. M. Skut

 

  

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.