Strona główna Osiągnięcia FINAŁ ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2015
FINAŁ ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2015 PDF Drukuj Email

 

23 września 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się finał tegorocznej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundację „Trzeźwy umysł”. W gronie laureatów konkursu ogłoszonego w ramach kampanii znalazła się uczennica naszej szkoły Paulina Latta. Wykonała pracę plastyczną na temat „Razem lepiej”. Za swoją pracę i zaangażowanie została nagrodzona laptopem. Nagrodę odebrała w towarzystwie rodziców i pedagoga szkolnego.  Uroczystą galę prowadził dziennikarz TVN24 Jakub Porada. Przed uroczystym wręczeniem nagród laureatka wraz z delegacją zwiedzali Muzeum Sportu i Turystyki.

Kampania jak co roku odbywała się pod honorowymi patronatami Ministerstwa Sportu
i Turystyki RP
oraz Komendy Głównej Policji. Patronatem medialnym ZTU objęły czasopisma „Kumpel” i „Victor Junior”.
Zachowaj Trzeźwy Umysł to najdłuższa stażem ogólnopolska kampania profilaktyczna.
Od 2000 roku zachęca dzieci i młodzież w całej Polsce do aktywnego spędzania czasu. Pokazuje im sportowe i artystyczne alternatywy, nagradzając najciekawsze prace plastyczne i literackie oraz poszukując młodych mistrzów. W ramach kampanii odbywają się dwa konkursy indywidualne dla uczniów szkół podstawowych i trzy dla gimnazjalistów.
Składamy serdeczne gratulacje laureatce, jej rodzicom i opiekunowi.

Opracowała: Agnieszka Jagieło- gminny koordynator kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.