Strona główna
Warsztaty „Planowanie kariery zawodowej” PDF Drukuj Email

W poniedziałek 21 września grupa dziesięcioosobowa z klasy pierwszej Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z pedagogiem, doradcą zawodowym Agnieszką Jagieło pojechała na dwa dni do Niwek na warsztaty „Planowanie kariery zawodowej”. Warsztaty były zaplanowane w ramach projektu w którym nasza szkoła bierze udział tj. Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy. Projekt UE realizowany jest dla wszystkich szkół prowadzących kształcenie zawodowe w woj. opolskim przez dwie instytucje: Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu, które  dba  o stronę edukacyjną oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, które przygotowuje go od strony biznesowej.

W zajęciach uczestniczyła młodzież z pięciu szkół zawodowych powiatu nyskiego. Warsztaty były prowadzone przez specjalistę ds. planowania kariery zawodowej panią Agnieszkę Łabno. Zajęcia były bardzo ciekawe, uczniowie chętnie brali udział w ćwiczeniach warsztatowych.

Jednym z najbardziej integrujących młodzież elementem  wyjazdu był nocleg, raczej noc bez spania… Młodzież bardzo szybko się poznała i nie mogli się nacieszyć wspólnym towarzystwem. Przed wyjazdem wymienili się numerami telefonów i adresami.

Opracowała: Agnieszka Jagieło- pedagog, doradca zawodowy


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.