Strona główna
Wizyta w Bibliotece Austriackiej PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły już kilkakrotnie uczestniczyli w zajęciach na temat życia w krajach niemieckiego obszaru językowego, organizowanych przez Bibliotekę Austriacką w Opolu. W tym roku w zajęciach wzięli udział uczniowie klasy IIc. Wyjazd odbył się  01.10.2015r. Dla uczniów przygotowano ciekawą prezentację multimedialną dotyczącą Austrii. Uczestnicy zajęć uzyskali informacje na temat kultury, historii, geografii, życia codziennego oraz znanych osobistości tego kraju. Zdobyte informacje będą mogli wykorzystać na lekcjach języka niemieckiego oraz podczas Konkursu Wiedzy o Krajach Niemiecko- i Anglojęzycznych.

Po zajęciach wszyscy udali się do kina „Helios” na seans filmowy pt. „Więzień labiryntu. Próby ognia.” Uczniowie wracali w świetnych humorach i już dziś czekają na kolejny wyjazd Smile

 

 

opracowała Alicja Szmidt 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.