Strona główna
KLASOWY DZIEŃ CHŁOPAKA W IA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Szczepański   

30 września jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień ChłopakaW klasie 1a chłopcy z okazji swojego święta otrzymali od dziewcząt podarunki w postaci skarpetek z zabawnymi nadrukami i batoników. Po wręczeniu upominków nastał czas zabawy. Pierwszym konkursem było rozpoznawanie kosmetyków, następne były równie ciekawe np.odgadywanie przypraw za pomocą smaku. Wszystkie zabawy zostały przygotowane przez nasze koleżanki. Na samym końcu ujawniono słodką niespodziankę, którą była karpatka przygotowana przez babcię jednej z dziewcząt.

W ten sposób miło spędziliśmy czas pod czujnym okiem Pani Iwony Wojdyło. :)

 

Opracowanie: W. Żurańska, Z. Kwiatkowska

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.