Strona główna Sport w szkole Złoty medal Jakuba Biernackiego oraz srebrny medal Marceli Stasicy.
Złoty medal Jakuba Biernackiego oraz srebrny medal Marceli Stasicy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Szczepański   
poniedziałek, 12 października 2015 19:53

08 października w Lasocicach odbyły się XXVI wojewódzkie igrzyska młodzieży szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych.  Gimnazjum w Łambinowicach reprezentowało siedmioro uczniów, którzy uzyskali kwalifikację we wcześniejszych zawodach. Uczniowie Gimnazjów startowali na dwóch dystansach,  1500m w kategorii dziewcząt oraz 2000m w kategorii chłopców. Wyśmienicie zaprezentowali się nasi uczniowie, szczególnie Jakub Biernacki,  który okazał się najlepszy na dystansie 2000m zdobywając złoty medal. Uczennica Marcela Stasica zdobyła srebrny medal zajmując drugie miejsce w biegu na 1500m. Pozostali nasi uczniowie zajmowali równie wysokie miejsca 9 był Patryk Tomaszewski, 10 Michał Białoskórski, 12 miejsce zajęła Karolina Kamińska.

W zawodach uczestniczyło ok. 700 uczniów z terenu województwa opolskiego.

Opracował Andrzej Gandziała

 

 


Poprawiony: poniedziałek, 12 października 2015 20:08
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.