Strona główna
„Książki naszych marzeń” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Szczepański   

II etap ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej został zakończony. Pierwszy etap polegał na stworzeniu listy tytułów 50 najbardziej poszukiwanych przez naszych uczniów książek. Lista została opracowana na podstawie głosów oddanych przez wszystkich gimnazjalistów naszej szkoły.

Drugi etap polegał na nakręceniu 60 s. filmiku na temat: „Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki, bo…”. Każda klasa miała nagrać filmik i zgłosić go do szkolnego konkursu.

Jury wyłoniło jeden film, który zostanie zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu. Zdaniem jury, film nakręcony przez klasę III B (reżyseria Paulina Latta i Natalia Radlak; kamera Marcin Czerkawski; montaż Łukasz Dziekan i Szymon Joseph)  daje największe szanse naszemu gimnazjum na dostanie się do finału konkursu. Mamy nadzieję, że to właśnie nasza szkoła otrzyma wymarzone książki.

 

FILM

Zwycięzcą gratulujemy !

oprac. A. Ziółkowska

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.