Strona główna
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Szczepański   
poniedziałek, 19 października 2015 18:28

W czwartkowy poranek w Zespole Szkół   Samorząd Szkolny wraz z  opiekunem panem Andrzejem Gandziałą przygotowali  pracownikom szkoły  miłą niespodziankę z okazji Ich święta. Odbył się  uroczysty apel z programem na wesoło. Były śmiesznie zmienione piosenki kultowych polskich zespołów  Urszuli oraz De Mono, ale gwoździem programu okazały się bardzo udane parodie  lekcji języka polskiego oraz biologii. Uczniowie okazali się doskonałymi obserwatorami, potrafili dokładnie uchwycić charakterystyczne cechy i zachowania swoich nauczycieli. Na koniec wszyscy pedagodzy otrzymali jesienne stroiki.

Można tylko życzyć całej społeczności szkolnej aby wszystkie dni były takie radosne jak ten …

 

opr. A. Gandziała

 

 


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.