Strona główna
55-lecie Rodzinnych Ogrodów Działkowych PDF Drukuj Email

W sobotę 17 października delegacja uczniów Zespołu Szkół świętowała wraz z działkowiczami jubileusz 55-lecia Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Patrycja Partyka zaśpiewała na tę część 3 utwory: "Jestem madame" z własnego repertuaru (!), "Wracam do domu" z rep. Justyny Steczkowskiej oraz "Świat się pomylił" z rep. Patrycji Markowskiej. Marlena Sołtys z kolei wykonała 2 utwory: "Jutro" zespołu LemON oraz "Naucz mnie" z rep. Sarsy. Dziewczęta zachwyciły publiczność swoimi talentami oraz wdziękiem i kolejny raz pokazały, że w Zespole Szkół nie brak wokalnych perełek. Wszystkim działkowiczom życzymy z okazji jubileuszu obfitych plonów :-)

Filmy:  Marlena, Patrycja

Opracowała: Małgorzata Połomska-Skut

 

 

 

 


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.