Strona główna Osiągnięcia III. Powiatowy Konkurs Satyry i Humoru
III. Powiatowy Konkurs Satyry i Humoru PDF Drukuj Email

Julia Adamowicz z kl. IIIa, Paulina Latta z kl. IIIb i Patrycja Zacharów z kl. Ib to trzy gimnazjalistki, które  22.10.2015r.  reprezentowały naszą szkołę w III. Powiatowym Konkursie Satyry i Humoru organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łambinowicacah. Sala „Pandora”, w której odbył się Konkurs, zgromadziła tego dnia rzesze entuzjastów twórczości satyrycznej. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach: kl. I-III, IV-VI oraz  gimnazja z powiatu nyskiego. Poziom Konkursu był wysoki, a liczba uczestników duża,  co potęgowało emocje oczekiwania na moment swojego wystąpienia.

Dziewczyny nie dały się jednak zdominować tremie, co zaowocowało zwycięstwem Julii Adamowicz, które tekstem „Rewolucja” Sławomira Mrożka ujęła nie tylko jury, ale również zgromadzoną publiczność i tym samym wywalczyła sobie I. miejsce. Julii gratulujemy, wszystkim dziewczynom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w Konkursie i  życzymy w przyszłości sukcesów. Podziękowania kierujemy też
w stronę Oliwii Chrobok i Asi Ligas, które pełniły rolę konferansjerek i profesjonalnie wywiązały się z powierzonego im zadania.

 

Opr. A. Sobczyńska
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.