Strona główna Osiągnięcia XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o BHP w Rolnictwie
XXI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o BHP w Rolnictwie PDF Drukuj Email

W dniu 06.11.2015r  nasi uczniowie Anrzej Bagiński z kl. IIIc i Martyna Drobek z kl. IIIb po wygraniu eliminacji  szkolnych reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym tego konkursu  w Nysie zajmując odpowiednio I i III  miejsce. Martynie zabrakło szczęścia w dogrywce  o II miejsce, dające awans do finału wojewódzkiego. Andrzej będzie nas reprezentował w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących   im. K. Gzowskiego w Opolu w dniu 04 grudnia o godz. 10. 00.

Gratulujemy osiągnięć i  ściskamy kciuki !

opiekun  F. Kudryński

 

 


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.