Strona główna Sport w szkole Mikołajkowe Zawody Strzeleckie
Mikołajkowe Zawody Strzeleckie PDF Drukuj Email
wtorek, 08 grudnia 2015 20:30

W dniu 04.12.15r., na strzelnicy Ligii Obrony Kraju w Nysie odbyły się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Frekwencja znacznie przewyższyła oczekiwania organizatorów, gdyż nie spodziewali się ponad 100 uczestników. Każdy strzelec po oddaniu serii strzałów, musiał jeszcze zmierzyć się z większą trudnością i powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę, otrzymując w nagrodę czekoladowego Mikołaja. Czekając na swoją kolej udziału w konkursie, młodzież uatrakcyjniała sobie czas grając w „piłkarzyki”. Nasza szkołę reprezentowała ekipa strzelecka pod opieką pani Aleksandry Ziółkowskiej, w składzie: Amadeusz Kuczera, Dominik Łuczyński, Dominik Mistarz, Angelika Łacna, Emilia Sobczak, Kamil Wilczek, Wanessa Musiał, Natalia Nawrocka, Marcin Czerkawski, Mateusz Gostkowski, Aleksandra Kretowicz, Natalia Radlak, Nikola Herman, Julia Mazurek, Aleksandra Psarska, Miłosz Sarga i Jakub Białas.

Chłopcy szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Rafał Rajczyk – 88 pkt.
II miejsce – Mariusz Buczkowski – 88 pkt.
III miejsce – Michał Rudolf – 88 pkt.

Dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce – Kamila Wojciechowska – 93 pkt.
II miejsce – Karolina Sikora – 90 pkt.
III miejsce – Anna Petryszyn – 90 pkt.

Chłopcy szkoły gimnazjalne:
I miejsce – Wojciech Papis – 87 pkt.
II miejsce – Dominik Łuczyński – 81 pkt.
III miejsce – Mateusz Pochopień – 79 pkt.

Dziewcząt szkoły gimnazjalne:
I miejsce – Katarzyna Kwiecińska – 86 pkt.
II miejsce – Wiktoria Kwiecińska – 84 pkt.
III miejsce – Emilia Iskra – 82 pkt.

Tylko jeden reprezentant naszej szkoły dostał się na podium, a nie było łatwo przy tak licznej konkurencji… Tym bardziej więc cieszymy się i gratulujemy Dominikowi drugiego miejsca.

opr. A. Ziółkowska


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.