Lodowisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
sobota, 09 stycznia 2016 13:19

„Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa"

07.01.2016 roku uczniowie klas drugich uczestniczyli w programie  "Łyżwy + lodowisko = swietna zabawa. Zajęcia upowszechniajace łyżwiarstwo dla dzieci i młdzieży pochodzacej z terenów wiejskich i małych miasteczek". Cały koszt wyjazdu finansowany jest przez Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Opolu. Zajęcia odbyły się na lodowisku Toropol w Opolu.

 

Nasi uczniowie w ramach tego programu będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnych zajęciach jeszcze kilka razy, w miesiącu styczniu, lutym oraz marcu. Program w imieniu szkoły realizują nauczyciele wychowania fizycznego.


 

 

Poprawiony: niedziela, 10 stycznia 2016 13:11
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.