Strona główna Sport w szkole Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Głubczycach
Rejonowy Przegląd Zespołów Tanecznych w Głubczycach PDF Drukuj Email

 

18 marca, Dziewczęta z naszego szkolnego kółka tanecznego RYTMIX wzięły udział w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Młodzieżowym Ośrodku Kultury w Głubczycach. Zaprezentowały układ choreograficzny według własnego pomysłu pt. „Bezstres”. Muzykę i stroje przygotowała opiekunka zespołu – pani Aleksandra Ziółkowska. Przejście tych eliminacji daje możliwość pokazania swoich umiejętności na XXI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Ozimku, który odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia. Wyniki poznamy dopiero 25.03.16 i wtedy okaże się, czy dziewczęta zakwalifikowane zostały do finału. Mam ogromną nadzieję, że tak bo ciężko na to pracowały. Jeszcze przed samym występem robiły korektę układu, gdyż jedna z tancerek zachorowała i nie mogła jechać.

 

 

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.