Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia Reks i Azorek szukają domu!
Reks i Azorek szukają domu! PDF Drukuj Email

Szukamy opiekunów dla znalezionych psów!!!


 

 

 

Azorek, przeuroczy około 16-letni piesek, został zabrany dn. 22.03.2016 roku z powodu złych warunków i aktualnie szuka nowego właściciela, który obdarzy go miłością. Były właściciel tego maluszka oraz jego kolegi Reksa praktycznie cały czas trzymał je w piwnicy, pieski prawdopodobnie nie były nigdy wcześniej szczepione ani odrobaczane. Aktualnie zostały odrobaczone, odpchlone oraz zaszczepione przeciwko wściekliźnie (pieski, idąc do nowego domu zostaną również wysterylizowane na koszt gminy). Azorek wzorowo chodzi na smyczy i jest bardzo przyjazny, jedynie od czasu do czasu zawarczy, jeżeli je.

Natomiast Reks ma około 4 lat i został zabrany również 22.03.2016 roku od tego samego właściciela. Na początku Reks nie był za bardzo przyjazny oraz nie umiał chodzić na smyczy. Jest to za to bardzo mądry pies i po tych kilkunastu dniach nauczył się chodzenia na smyczy oraz z dnia na dzień jest coraz bardziej przyjazny.

W ramach współpracy z fundacją Fioletowy Pies szukamy dla czworonogów kochających i ODPOWIEDZIALNYCH opiekunów, którzy zapewnią im opiekę przez całe ich życie.

Decydując się na adopcję zwierzęcia pamiętaj:

- to żywa, czująca istota - nie oddajemy zwierzaków na prezent;

- zadbany i zdrowy zwierzak żyje nawet do 15, a nawet i 20 lat, a nie do chwili, gdy się znudzi lub nie będzie dla niego miejsca;

- adoptując zwierzaka zobowiązujesz się do zapewnienia mu właściwej opieki: właściwego pożywienia i stałej opieki weterynaryjnej;

- warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad zwierzęciem.

Warunkiem adopcji jest również podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed- i poadopcyjną .

Kontakt w sprawie adopcji:
+48 515 813 915

 

Opracowała: Agnieszka Pendyk

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.