Strona główna Osiągnięcia Sukces naszych wokalistek
Sukces naszych wokalistek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
środa, 04 maja 2016 17:15

Sukces naszych wokalistek na XXV Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu Piosenki w Korfantowie!

W dniu 29.04.2016r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w XXV Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu     Piosenki w Korfantowie. Z powodu ograniczeń regulaminowych naszą szkołę reprezentowała tylko Paulina Zator    (kl. 3b). Zaśpiewała 2 piosenki: "Dworzec" z repertuaru Maryli Rodowicz oraz "Nieznajomy" z repertuaru Dawida  Podsiadło. Warto dodać, że w konkursie, choć pod patronatem innych instytucji, brały udział jeszcze inne  uczennice naszej szkoły: Maja Myśliwiec (kl. 3a), Wiktoria Rejlich (kl. 3b), a także duet Asia Ligas i Ula Kownacka.

Naszą szkołę reprezentował natomiast zespół Chorum w składzie: Paulina Wolak, Ada Wąsowicz, Paulina Zator i Maja  Myśliwiec. Pomimo wysokiego poziomu i dużej liczby uczestników Mai udało się wywalczyć pierwsze miejsce na podium. Drugie miejsce w kategorii soliści zajęła Wiktoria Rejlich, natomiast Paulina Zator otrzymała wyróżnienie. W kategorii zespoły pierwsze miejsce zajął zespół Chorum utworami "Pod papugami" i "Moja i twoja nadzieja", natomiast drugie miejsce w tej kategorii zdobyły Asia i Ula wykonując piosenki "Małe tęsknoty" i "Mury". Oprócz dyplomu zwyciężczynie otrzymały statuetkę w kształcie gwiazdy.

 

Wszystkie dziewczęta oczarowały jury oraz całą publiczność swoimi wdziękami i głosami. Pozostaje tylko pogratulować wszystkim uczestniczkom i życzyć dalszych sukcesów!

Opracowała: Małgorzata Połomska-Skut

Poprawiony: czwartek, 05 maja 2016 08:41
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.