Strona główna Sport w szkole Piłkarska Kadra Czeka
Piłkarska Kadra Czeka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
sobota, 28 maja 2016 16:57

 

W dniu 25 maja 2016r. na obiektach Centrum Sportu w Opolu odbyły się turnieje wojewódzkie z cyklu  „Piłkarska Kadra Czeka” 2016 im. Stanisława Tymowicza. W imprezie uczestniczyła drużyna chłopców z Publicznego Gimnazjum z Łambinowic. Nasi uczniowie zaprezentowali się świetnie, wygrywając cały turniej wojewódzki.

 

 

Każda z formacji zagrała na najwyższym możliwym poziomie, a szczególnie gra w obronie. W czterech rozegranych meczach, nasza drużyna zagrała na zero z tyłu nie tracąc żadnej bramki. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany nasz uczeń  Jakub Migda. Drużyna Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach w miesiącach wakacyjnych,  wystąpi na imprezie centralnej jako reprezentant województwa opolskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zespołu:  Tomaszewski Patryk, Biernacki Jakub, Smoter Dominik, Migda Jakub, Białoskórski Michał, Zalewski Adam, Kamil Ponitka, Jakub Galla, Wiktor Rokosz, Michał Potapow, Patryk Hajczuk, Kamil Roguski, Jakub Mazurek, Michał Boruń.

Opiekun: Andrzej Gandziała.

 

Szczegółowe informacje

 

Poprawiony: poniedziałek, 30 maja 2016 19:36
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.