Strona główna KRONIKA 2015/2016 Podręczniki - kiermasz szkolny
Podręczniki - kiermasz szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
sobota, 18 czerwca 2016 11:43

W dniach 14-15.06.16 odbył się kiermasz podręczników dla klas III gimnazjum oraz I i II szkoły zawodowej. W naszej szkole kiermasze organizuje się dwa razy do roku – raz na koniec czerwca, a drugi na początku września. Więc jeśli ktoś przeoczył akcję, to będzie jeszcze miał okazję zaopatrzyć się w podręczniki we wrześniu. Dla klas pierwszych i drugich gimnazjum podręczniki będą wypożyczone na rok szkolny 2016/2017 z biblioteki szkolnej.

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: sobota, 18 czerwca 2016 11:51
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.