Strona główna
Zakończenie 2015/2016 PDF Drukuj Email

„Każde pokolenie ma własny czas”- taka myśl przewodnia przyświecała tegorocznemu zakończeniu roku szkolnego 2015/16. Uroczystość poprzedził musical przygotowany przez absolwentów klas III, który przypomniał uczniom różne wydarzenia z życia szklonego i związane z nimi wrażenia. Nastrój  przedstawienia wskazywał, że były to miłe wspomnienia- czasem wesołe a czasem trudniejsze ale zapadły one głęboko w serca uczniów opuszczających mury naszej szkoły. Przedstawione zostały wszelkie sukcesy wszystkich naszych uczniów, od klas pierwszych poczynając a kończąc na klasach trzecich, które uwieńczyły swoje osiągnięcia świetnymi wynikami z egzaminu gimnazjalnego.

opr. B. Skałecka

 

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.