Strona główna
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego PDF Drukuj Email

1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny 2016/17 w Publicznym Gimnazjum w Łambinowicach i Zasadniczej Szkole Zawodowej. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego miała miejsce w dali gimnastycznej Zespołu Szkół. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły głos zabrał dyrektor P. C. Szczepański, który serdecznie przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli i przybyłych gości. Zapewnił o wysokim poziomie kształcenia w naszej szkole oraz o przyjaznej atmosferze, jaka panuje w tutejszym Gimnazjum. Wyraził nadzieję, że uczniowie będą pracować rzetelnie i wytrwale na to, by zdać z powodzeniem egzaminy i dostać się do wybranych szkół ponadgimnazjalnych, a uczniowie szkoły zawodowej znajdą zatrudnienie jako dobrzy fachowcy.

 

Przedstawił także wychowawców klas pierwszych. W tym roku szkolnym będą to: P. Irena raróg- kl. Ia, P. Anna Szczygielska- kl. Ib, P. Bogumiła Skałecka - kl. Ic, P. Andrzej Gandziała – kl ZSZ. Zarówno przemawiający Dyrektor szkoły jak i P. Dyrektor Oświaty A. Pędziwiatr oraz przewodnicząca Rady Rodziców P. A. Kloska- życzyli uczniom wielu sukcesów.

opr. B. Skałecka

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.